Bozdağ: Herkes HDP’yi parlatma yarışında

Bozdağ: Herkes HDP’yi parlatma yarışında

Servetini kurduğu vakfa başlayarak memleketi Bolu’ya eğitim ve sağlık alanında 135 eser kazandıran merhum işadamı İzzet Baysal anısına düzenlenen İzzet Baysal Şükran Günleri bugün başladı.

İzzet Baysal’a Şükran Yürüyüşü’ne Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da katıldı. Bozdağ, burada medyadaki HDP propagandalarını da değerlendirdi.

HERKES HDP’Yİ PARLATMA YARIŞINA GİRMİŞ

HDP’yi parti olarak seçime girmeye içerideki ve dışarıdaki çevrelerin ikna ettiğini söyleyen Bozdağ, “Çok net söylüyorum HDP parti olarak seçime girmeye dışarıdaki ve içerideki bazı çevreler tarafından ikna edilmiştir. Hesap şu; Ak Parti’yi 330’un altına çekmek. Eğer başarabilirlerse iktidardan etmek. Böyle olursa kaymaklı kadayıf bir netice olmuş olur. Eğer barajın altında kalırsa da seçimden sonra bu kadar oy almış bir parti Meclis’te nasıl temsil edilemez diyerek Türkiye’nin meydanlarını ve sokaklarını karıştırmak, krize, kaosa ve terörizme boğma hedefini güden kirli hesabın sahipleri var. Şu ana kadar HDP kadar seçime dönük propagandası yapılan ikinci bir parti yok. Propaganda yapan demiyorum dikkat edin propagandası yapılan ikinci bir parti yok. Herkes elbirliği ile HDP’yi parlatma, sevecen ve şirin gösterme yarışına girmiş durumda” dedi.

Kaynak: HABER7.COM

Leave a reply